Rtm Clinic
Rtm Clinic İngilizce Sayfası

Bize Ulaşın

shape shape

RTM Destek Tedaviler

RTM Detoks Terapi

Kendinizi yorgun, halsiz hissediyorsanız, baş ağrısı, baş dönmesi, algılayamama, unutkanlık gibi problemler hayatınızı etkiliyorsa tamamen size özel hazırlanan RTM Detoks Terapi ile bedenin toksik yükünü azaltın, yaza tertemiz bir başlangıç yapın!

RTM Anti-Aging Terapi

RTM Sistemi’nde hastalıkları beden aklının yeni ayarları olarak ele alıyoruz ve hastalıkları ortadan kaldırmak yerine bedenin tam iyilik haline ulaşması için çalışıyoruz. Böylece beden aklı harekete geçerek hastalıktan önceki ayarları devreye sokuyor ve beden iyilik haline ulaşıyor.

Ağrılı Regl (Dismenore) Destek Protokolü

Her kadın hayatı boyunca ortalama 400-450 kez regl oluyor. Bazı kadınlar regl dönemini sorunsuz geçirirken bazıları ağrılar ve sancılar nedeniyle her ayın en az 4 gününü kaybediyor.

RTM Kronik Sistit Destek Protokolü

Her kadının hayatı boyunca en az bir kez yaşadığı sorun: Sistit. Siz de kronik sistit sebebiyle yaşam kalitenizin düştüğünü düşünüyorsanız, en küçük bir ihmalde uyku düzeninizi bozan, rahatsızlık ve huzursuzluk veren sistitle yaşamak artık zor geliyorsa, bedeninizi iyilik haline ulaştırmak için sizi bekliyoruz!

RTM Migren Destek Protokolü

Ülkemizde her 100 kişiden 17’sinin yaşadığı hastalıklardan biri de migren. Migren ataklarıyla sizin de hayatınız kısıtlanıyorsa, baş ağrılarınız artık baş edilmez boyutlardaysa yaşam kalitenizi artırmak için Migren Destek Protokolü’yle yanınızdayız!

RTM Stres Destek Protokolü

Çağımızın sorunu stres. Hayat şartlarımız, sorumluluklarımız, omuzlarımızdaki yüklerle birlikte stres hayatımızın bir parçası haline geliyor ve artık yönetilmez oluyor. Stresinizi yönetemediğinizde de birçok hastalığın kapısı açılıyor. Eğer siz de stresli bir hayatta ne yapacağınızı bilmiyorsanız Stres Destek Protokolü ile yanınızdayız.