Rtm Clinic
Rtm Clinic İngilizce Sayfası

Bize Ulaşın

shape shape

RTM Stres Destek Protokolü

 
RTM Stres Destek Protokolü ile
Stres hastalığınız olmasın!
 
Çağımızın sorunu stres. Hayat şartlarımız, sorumluluklarımız, omuzlarımızdaki yüklerle birlikte stres hayatımızın bir parçası haline geliyor ve artık yönetilmez oluyor. Stresinizi yönetemediğinizde de birçok hastalığın kapısı açılıyor. Eğer siz de stresli bir hayatta ne yapacağınızı bilmiyorsanız Stres Destek Protokolü ile yanınızdayız. 
 
Detaylı bilgi ve randevu için hemen bize ulaşın: 0535 209 38 42
 
RTM Stres Destek Protokolü Nedir?
 
Stres aslında hayatın idamesi için vazgeçilmez unsurlardan biri. Çünkü bedenin aktif kalmasına ve tehlikelerden korunmamızı stres sağlıyor. Ancak stres hayatın her alanını sardığında birçok hastalığın da sebebi olabiliyor. 
 
Stres anında bedenimiz alarmlar vererek, ilk başta basit refleks cevaplar ile süreçleri  yürütür, daha sonra kalıcı örüntüler ile birçok işleyiş değişiklikleri ortaya koyar.
 
Bedende strese ilk yanıt veren beden aklı, refleks cevapları yürüterek stresten oluşan etkileri bertaraf eder. Fakat stres süreçleri devam ederse beden aklı sadece refleks yanıt ile bu işi çözemeyerek kalıcı örüntü ve değişiklikler ile bedende yeni işleyişleri ortaya koyar. Bu işleyişler de karşımıza hastalıklar olarak çıkar. 
 
RTM Stres Destek Protokolü’nde amacımız beden aklının ortaya koyduğu bu yeni işleyişlerin kaynağını çözerek bedeni iyilik haline taşımaktır. 
 
Nasıl?
 
1.HAFTA 
Termal Tarama
Toksisite Ölçümü 
Wet Cupping Terapi
Mayor Ozon Tedavisi
Akupunktur Uygulaması
Manyetik Alan Tedavisi
 
2.HAFTA 
Akupunktur + Kulak akupunkturu 
Glutatyon Uygulaması
Mayor Ozon Uygulaması
Manyetik Alan Tedavisi
 
3.HAFTA 
Mayor Ozon Tedavisi
Akupunktur Uygulaması
Manyetik Alan Tedavisi
 
4.HAFTA 
Mayor Ozon Tedavisi
Glutatyon 
Manyetik Alan Tedavisi
Prof. Dr. M. Yaşar kitabı hediyesi